BELANGRIJK: Scheidsrechters gezocht

In het lopende seizoen kon onze vereniging niet voldoen aan de reglementaire verplichtingen om voor elk team in de wedstrijdsport een scheidsrechter aan te melden. Het NHV heeft daarop clementie getoond en de vereniging gevraagd een plan van aanpak in te dienen om er voor te zorgen dat er voor het komende seizoen wel voldoende scheidsrechters zijn.

Als dat niet lukt zou het NHV kunnen besluiten dat enkele van de ingeschreven teams in de breedtesport zullen moeten worden ingedeeld, dus op een lager niveau moeten spelen. Dat is natuurlijk niet wat we willen en daarom zijn we dan ook op zoek naar mensen die voor onze vereniging willen gaan fluiten.

Dat kunnen mensen zijn die nu voor een andere vereniging fluiten, maar natuurlijk zien we liever leden van P.S.V. die al een HS 2-diploma hebben of leden die zich willen laten opleiden tot bondsscheidsrechter. Wil jij je aanmelden of wil je meer weten? neem dan contact op met Harry van de Vondervoort (040-244 99 38).

Alle handballers willen toch graag bij elke wedstrijd een goede scheidsrechter!

Gerelateerde berichten

Laat een reactie achter

X