• PSV Handbal D2

  • PSV Handbal D2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 mei.PSV Handbal D2 (g) - Saturnus D1 (g)7 - 18
  • Poulestanden PSV Handbal D2 (3530 D-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTSaldoPT
    1Groesbeeks Glorie D121162332917015934
    2Bergeijk D12116142632045933
    3VHC '13 D12115242761878932
    4De Sprint D12011272942474724
    5Helios '72 D11910272962811522
    6Aristos D1209011261266-518
    7H.C.G. D1197210225241-1616
    8Saturnus D19702126923414
    9PSV Handbal D2196112165203-3813
    10Acritas D2205213155207-5212
    11Swift D2216015223303-8012
    12Apollo D2200020144356-2120