• PSV Handbal DA2

  • PSV Handbal DA2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden PSV Handbal DA2 (3210 Dames A-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTSaldoPT
    1Habo '95 DA121170456243312934
    2Apollo DA119152241929012932
    3PSV Handbal DA22115154543559931
    4Groesbeeks Glorie DA11913153252755027
    5Dynamico DA118111641830511323
    6DHC Overpelt VZW (B) DA1168263112951618
    7Swift DA1189094053762918
    8Bedo DA118729266296-3016
    9Tremeg DA1205213339441-10212
    10Bergeijk DA1205114318344-2611
    11The Flyers DA1161015253401-1482
    12Lido DA1180018157416-2590