• PSV Handbal HS1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    20 apr. 19:30PSV Handbal HS1 (h) - Beekse Fusie Club HS1 (h)De Vijfkamp
    28 apr. 14:00van Mossel MG/Tachos HS1 (h) - PSV Handbal HS1 (h)De Slagen
    4 mei. 20:05PSV Handbal HS1 (h) - Green Park/Handbal Aalsmeer HS2 (h)De Vijfkamp
    11 mei. 19:00Dynamico HS1 (h) - PSV Handbal HS1 (h)Rusheuvel
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 apr.Oosting E&O/Hurry Up HS1 (h) - PSV Handbal HS1 (h)31 - 26
    6 apr.PSV Handbal HS1 (h) - B&B Healthcare/WHC-Hercules HS1 (h)27 - 30
  • Poulestanden PSV Handbal HS1 ( Kwalificatie Kwartfinale 4 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dynamico HS111003521142
    2PSV Handbal HS11100372982
    3Tremeg HS11100231942
    4Dynamico HS21100333032
    5White Demons HS110013033-30
    6Dongen HS110011923-40
    7Dynamico HA110012937-80
    8Swift/Bevo HC HA110012135-140

    Poulestanden PSV Handbal HS1 ( Kwalificatie Halve Finale 4 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dynamico HS111003922172
    2PSV Handbal HS11100302552
    3Dynamico HS210012530-50
    4Tremeg HS110012239-170

    Poulestanden PSV Handbal HS1 ( Kwalificatie Finale 4 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dynamico HS11100322932
    2PSV Handbal HS110012932-30

    Poulestanden PSV Handbal HS1 ( Ere Divisie ED HS-A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Beekse Fusie Club HS126231286166919247
    2DFS Arnhem/UDI 1896 HS126210589770219542
    3Oosting E&O/Hurry Up HS12719178817968539
    4van Mossel MG/Tachos HS126181782471710737
    5B&B Healthcare/WHC-Hercules HS12617277847087636
    6Green Park/Handbal Aalsmeer HS22617188027237935
    7Broekhuyzen/Hellas HS12616287747017334
    8HV Quintus HS127160118067109632
    9Herpertz Bevo HC HS22610016804802220
    10KRAS/Volendam HS2268414812849-3720
    11Feyenoord Handbal HS1269215716752-3620
    12Dynamico HS1277218729838-10916
    13Vrone/Berdos HS1267217749908-15914
    14Watersley R+D Handball Team HS1266119713839-12613
    15PSV Handbal HS1266119717805-8813
    16EHC HS1270027617967-3500