• PSV Handbal HS2

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden PSV Handbal HS2 ( 1e Klasse ZO-BR-LB HS-1A Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HC Groot Venlo HS318161143233110133
    2PSV Handbal HS21813234353775828
    3Bergeijk HS118123354039614427
    4Beekse Fusie Club HS318819397398-117
    5De Sprint HS1187294614491216
    6BSAC HS1187110459483-2415
    7Wittenhorst HS1187011362417-5514
    8HV Gemini Voerendaal HS2185112426451-2511
    9Manual HS1185112393469-7611
    10ESC'90 HS1184014291425-1348
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bruijn, Lars deOverige stafTeammanager
    Levels, AswinTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bemmel, Michael vanSpelend teamlid
    Bruijn, Lars deSpelend teamlid
    Bruijn, Stefan deSpelend teamlid
    Donk, Lars van deSpelend teamlid
    Eijmberts, DennisSpelend teamlid
    Groot, Job deSpelend teamlid
    Hofs, DorianSpelend teamlid
    Hout, Jordi vanSpelend teamlid
    Kant, GijsSpelend teamlid
    Kuivenhoven, CamielSpelend teamlid
    Levels, AswinSpelend teamlid
    Poorter, Michel deSpelend teamlid
    Scheepers, JoepSpelend teamlid
    Schlooz, GeertSpelend teamlid
    Smeijers, JoostSpelend teamlid

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.