• PSV Handbal HS2

  • PSV Handbal HS2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 feb. 15:40Gemini (V) HS2 (h) - PSV Handbal HS2 (h)De Joffer
    12 feb. 15:35PSV Handbal HS2 (h) - Swift HS1 (h)Frits Philips
    5 mrt. 13:00Brunssum HS1 (h) - PSV Handbal HS2 (h)Rumpen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    29 jan.PSV Handbal HS2 (h) - Rapiditas HS2 (h)16 - 20
  • Poulestanden PSV Handbal HS2 ( 1e Klasse ZO-BR-LB HS-1A Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rapiditas HS21513024133328126
    2Swift HS115121252838614225
    3De Sprint HS11510053833434020
    4BSAC HS1148243903395118
    5Bergeijk HS1158163403172317
    6PSV Handbal HS2147253353152016
    7HC Groot Venlo (B) HS215618345354-913
    8Gemini (V) HS2146083643442012
    9The Flyers HS114518340338211
    10Wittenhorst HS115519315340-2511
    11Manual HS1153111328358-307
    12Brunssum HS1150015181496-3150
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bemmel, Michael vanOverige stafAIS-contactpersoon
    Bruijn, Lars deTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Levels, AswinTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aarts, WesselSpelend teamlid
    Bemmel, Michael vanSpelend teamlid
    Bruijn, Lars deSpelend teamlid
    Bruijn, Stefan deSpelend teamlid
    Donk, Lars van deSpelend teamlid
    Eijmberts, DennisSpelend teamlid
    Hofs, DorianSpelend teamlid
    Kant, GijsSpelend teamlid
    Kuivenhoven, CamielSpelend teamlid
    Levels, AswinSpelend teamlid
    Lodewijks, HowardSpelend teamlid
    Poorter, Michel deSpelend teamlid
    Scheepers, JoepSpelend teamlid
    Schlooz, GeertSpelend teamlid
    Smeijers, JoostSpelend teamlid

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.